KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13015250
nr 1301 5250
Ingeborg Andreasen
(1875-1950), Sverige
Etsning, "He loves me - He loves me not". Signerad. Motivet: 14x11 cm
Utrop:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:54:35
Ingeborg Andreasen
Läs mer om Ingeborg Andreasen